Saloutrip - Albert

  • 129 m²
  • 3 sovrum
  • 2 badrum
  • 6 gäster
  • 4 sängar

Lägenheten Saloutrip - Albert med 3 sovrum, som har ett väldigt bra läge cirka 20 minuter till fots från PortAventura World, har plats för upp till 6 gäster. Den här 129 m² stora lägenheten ligger inom 11 km från tågstationen Tarragona Central och en kort bit från busshållplatsen Carrer Barcelona.

Lägenheten Saloutrip - Albert har en separat toalett och en dusch för din komfort. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar.

Lägenheten Saloutrip - Albert erbjuder en pool och en terrass för gästernas bekvämlighet.

Den här lägenheten erbjuder ett komplett kök samt matplats för gästernas bekvämlighet.

Lägenheten ligger inom 15 minuters promenad från Fuente Cibernética. Det tar 10 minuter till fots att ta sig till Salous centrum. PortAventura Aquatic Park ligger ungefär 25 minuter till fots från boendet. Du kan ta dig till flygplatsen Reus på 20 minuter med bil.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Saloutrip - Albert
Casa Tropical Port Aventura
Mobilpris

Casa Tropical Port Aventura

10
Exceptionellt 1 recension
47 m från boendet
USD 594 USD 535
per natt
Atico Novelty Confort
Mobilpris

Atico Novelty Confort

8.3
Väldigt bra 35 recensioner
56 m från boendet
USD 70 USD 63
per natt
Apartamento Berlin! Paseo Maritimo 2ª Linea De Mar.
Mobilpris

Apartamento Berlin! Paseo Maritimo 2ª Linea De Mar.

71 m från boendet
USD 188 USD 169
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Reus Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Tarragona Central Station
    11 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vindsurfing
    • Dykning
    • Vandring
    • Golfbana
    • Fiske

    Boendetjänster

    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Utomhusbassäng
    • Strand
    • Solsängar
    • Vattenpark
    • Trädgård

    För funktionshindrade

    • Rum/faciliteter för funktionshindrade
    • Rullstolstillgänglighet

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 13:00 till 20:00
    Utcheckning: från 09:00 till 10:00
    LicensnummerESFCTU00004302400063833400000000000000HUTT-005051-277,HUTT-005051
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Saloutrip - Albert?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Saloutrip - Albert inkluderar PortAventura Aquatic Park, som ligger 25 minuters promenad.
    • Hur stort är lägenheten Saloutrip - Albert?
      Lägenheten Saloutrip - Albert har en total yta på 129 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Reus Flygplats
    12 km

    Tågstationer

    Tarragona Central Station
    11 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Saloutrip - Albert

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng